ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 16:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Ahmet türk`ün oğlu ejder askere gidiyor
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2009 Cmt 13:37:30      Ahmet türk`ün oğlu ejder askere gidiyorsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Türk’ün oğlu askere gidiyor

DTP Genel Başkanı Ahmet Türk’ün, oğlu Ejder’i bugün askere gönderiyor. Dünkü karar sonrası parti genel merkezinden eve giden Türk, bir yandan askere uğurlayacağı oğluna vakit ayırmaya çalışırken diğer taraftan kapatma kararıyla ilgili yapacağı konuşmayı kafasında toparlamaya çalıştı.

Ahmet Türk`ün bu sabah Ankara`dan askere uğurladığı belirlenen oğlu Ejder Türk`ün kısa dönem 6 ay askerlik yapacağı ve askere kabul işlemlerinin de Sakarya`daki 1. Piyade Tugay Komutanlığı`nda gerçekleştirileceği öğrenildi.

Ejder Türk`ün acemi eğitimini yine 1. Piyade Tugay Komutanlığı`na bağlı Kocaeli`nin Kandıra İlçesi`ndeki Piyade Alayı`nda yapabileceği de belirtildi.

Kürt siyasetinin en ılımlı ismi
Anayasa Mahkemesi’nin 5 yıl siyaset yasağı getirdiği Ahmet Türk, Kürt siyaseti içinde en deneyimli ve ılımlı politikacı olarak tanınıyor. 5 dönem milletvekilliği yapan Türk, izlediği barışçı politikalarıyla öne çıkan isimler arasında yer alıyor. Anayasa Mahkemesi’nce siyasi yasak getirilen Aysel Tuğluk, “şahin” politikasıyla tanındı.1965’te Elazığ’da dünyaya gelen Tuğluk, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi.  Bir dönem Abdullah  Öcalan’ın avukatlığını da yaptı.

istemi1016

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2009 Cmt 22:49:47sohbet oyun linki
Yazık ajdere la o ejderi Kertenkele`ye çevirirler askerde 

BL00D24

BL00D24 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2009 Cmt 23:26:02sohbet oyun linki
Olayı siyasete değinmeden düşünsek ben çok sevindim kendi adıma.Başbakanın oğlu bile 24 gün askerlik yaptı.Siyasi düşüncesi ülkemizle bir türlü eşleşmeyen ahmet türkün oğlu 6 ay yapması şaşırtıcı sizcede öyle değilmi?

istemi1016

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 01:15:42sohbet oyun linki

-BLOOD24-  hocam çok süper bir yere değindin
Elin Pkk lısı askerlik yapıcak
Koskoca başbakanın oğlu 24 saat olmaz ,one minutes,yok

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 01:56:44sohbet oyun linki

Onun askerlıgı doğu ya çıkmaz , yollasınlar Hakkari ye , Tunceli` ye , Şırnak`a,  Van`a o zaman tamam derim söylediklerinizde haklısınız... Süresinden ziyade nerede askerlık yaptıkları tartışma konusu olmuştur hep.. Tehlikeli bölgelerde yine sen ben askerlık yaparız onların cocukları degıl  

CcTiMcC

CcTiMcC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 02:50:35sohbet oyun linki

·istemi1016· :
Yazık ajdere la o ejderi Kertenkele`ye çevirirler askerde 

diğer erlerden farklı bir muamelenin yapılacağını sanmıyorum....

istemi1016

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 02:59:40sohbet oyun linki

Evet mevkii de önemli bizim garanti yerimiz  yüksekova,şemdinli,zap  

CCkarainciCC

CCkarainciCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 13:31:42sohbet oyun linki
Belki torpil olabilir ama şu var ben millet vekili oğlu değilim ve 18 ay yaptım ve bundan mutluyum gururluyum. kimin ne yaptığı beni pek ilgilendirmiyor eğer şehit olacaksam ve bu şeref bana nasip olacaksa asıl torpil bu işte. herkeze nasip olmaz. ben askerlik yaptım arkadaş. devlet bana silah vermiş bu vatanı bekle gece demiş. bana güvenmiş. ve ben görevimi adam gibi 18 ay yaptım. başbakanın oğlu 24 gün yapmuş. yok ahmet türkün olğu 6 ay yapcakmış bence bu şekilde olmaları onların bu kutsal huzur verici insanların hayata bakış açısını öğrenmelerinden mahrum kalacağını hepimiz biliyoruz. ne olursa olsun aynı bayrak altında görev yapan tüm değerli vatan evlatlarımıza kolay gelsin hayırlı tezkereler diliyorum.

JollyJumper

JollyJumper resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 18:50:36sohbet oyun linki

Şimdi başbakanın oğlu  bile 24 gün yaptı anlayışı bence yanlış, Her insan bir olmadığı gibi yaşam koşullarıda bir değildir. Zaten bunun içinde farklı secenekler var; Bedelli, kısa dönem yada uzun dönem yapacaksın. Bedelli yapabilecekler için belli kurallar vardır, kısa dönem icinde. 4 yıllık üniversite okuyan biri neden 15 ay yapsın, yada bedelli yapabilecek durumdakiler neden 6 ay,15 ay yapsın ki? Ahmet türk`ün oğluda 6 ay sakaryada yapacak, bu konularda torpil söz konusu olamaz, torbil olsa bile bundan en son yararlancak olan bunlardır:)

istemi1016

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 21:34:39sohbet oyun linki

Askerde torpilmi olur hoca.....
Bedelli askerliği tarkan çıkardı İlk o para verdi ama bir kamyon para verdi

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir